Servis

 

Nezapomeňte přinést kolo na garanční prohlídku do 6 měsíců od nákupu dětského kola. Každé kolo před odesláním od nás projde kontrolou a seřízením. Poté, co kolo doma v pár jednoduchých krocích smontujete, na něm můžete poprvé vyrazit ven. Po pár týdnech dovádění na novém kole je důležité, ho dovést na kontrolu. Ta je nezbytnou součástí každého nákupu kola, ať už kola pro dospělého nebo pro dítě. Na garanční prohlídku přivezte kolo prosím čisté. Prohlídka netrvá dlouho. Pokud kolo na servis přivezete bez domluveného termínu, je možné, že to potrvá pár dnů. Nejlepší je zavolat na kamennou prodejnu a domluvit si termín na konkrétní den. 

Návrh bez názvu (6)

JAKÁ KOLA PŘIJÍMÁME?

Do servisu přijímáme dětská kola od značek, které nabízíme. (WOOM, Rascal, KUbikes, Amulet, Early rider, Specialized, First bike a Frog) Každé jízdní kolo obsahuje řadu mechanických součástí, které čas od času potřebují servisní zásah. Obecně platí, že je levnější i rychlejší dopřát kolu pravidelnou údržbu, která může odhalit problém. Včasným a pravidelným servisem zlepšíte své sportovní výkony, bezpečnost jízdy a komfort. Výrazně tím prodloužíte celkovou životnost jízdního kola. 

Návrh bez názvu (6)

CELKOVÝ SERVIS

Základní servis zahrnuje seřízení a kontrolu řazení, seřízení a kontrolu brzd, dohuštění pneumatik, kontrolu řetězu a kazety, namazání. Cena zahrnuje pouze práci. Materiál a další náhradní komponenty budou případě doúčtovány dle spotřeby. Kola přijímáme do servisu čistá, není však problém vám kolo vyčistit. Základní servis cena: 500 Kč

Návrh bez názvu (6)Provádíme servis odrážedel značky FIRST BIKEPoškozený díl vyfoťte a pošlete na mail: info@littlebike.cz Zákaznický servis Vás bude kontaktovat s cenou příslušného dílu a poradí jak na jeho výměnu. V případě zájmu o výměnu u nás v servisu nás neváhejte kontaktovat.