Dětské kargo kolo WOOM NOW 6

Neohodnoceno
Značka: Woom

Cyklistická revoluce od woom - naše plně vybavené kargo kolo s předním nosičem zavazadel a inovativní geometrií rámu (20 palců vpředu, 26 palců vzadu) pro jezdce od deseti let. S revolučním woom NOW je i ta nejnudnější cesta do školy zábavná. Dětské lehké kargo kolo Woom NOW 6 pro děti od 10 do 14 let s výškou 142 cm. Lehký hliníkový rám s váhou pouze 12,6 kg a 8 stupňovou přehazovačkou. Délka vnitřní nohy by měla být alespoň 76 cm. Barva: zelená. Součástí: přední nosič zavazadel, LED osvětlení, otočný zvonek na rukojeti, blatníky, taška na rám, boční stojan.

Dostupnost Na objednání
22 490 Kč
Dětské kargo kolo WOOM NOW 6
Neohodnoceno
Značka: Woom

Nejlepší důvod, proč v pondělí ráno vstát.

S revolučním woom NOW je i ta nejnudnější cesta do školy zábavná. Inovativní design, chytré funkce a tlusté balónové pneumatiky zajišťují uvolněný zážitek z jízdy a poskytují vám spoustu dobrých důvodů, proč jet do školy na kole. Školní tašku jednoduše nosíte vepředu – díky tomu je jízda velmi plynulá i s těžkým nákladem.

Inovativní konstrukce rámu , včetně předního nosiče zavazadel a menšího předního kola, zajišťuje, že vaše zavazadla budou mít nízko těžiště a tím i bezpečnou manipulaci. Aby křižování městem zůstalo příjemné a uvolněné, máte extra pohodlné sedlo a široká řídítka, která uleví vašim zápěstím. Díky vzpřímenému sedu máte na vše přehled. 

Tlačit kolo tmou, protože světlo je zase doma? Zapomeň na to! Díky pevně instalovanému výkonnému LED osvětlení máte své světlo vždy u sebe - dokonce i odrazky jsou již integrovány v předním a zadním světle. Osvětlovací systém je ovládán přes vysoce kvalitní nábojové dynamo. Už se nemusíte starat o nabíjení baterie.

Hlasitý zvonek s praktickou otočnou rukojetí je nenápadně, ale stylově integrován do kokpitu a je vždy rychle dosažitelný, aniž byste museli sundávat ruku z rukojeti. Nejen, že si vyzkoušíte, jak dobrý je chytrý design, ale také na sebe můžete bleskově upozornit v jakékoli situaci.

little bike woom now

Díky výkonným kotoučovým brzdám již můžete dosáhnout skvělého brzdného účinku s malou námahou a brzdit zcela kontrolovaně - i za deštivého počasí. Takže opravdu neexistuje nic, co by vás mohlo zastavit.


V tomto videu se dozvíte, čím je Woom NOW tak výjimečný, jak fungují jednotlivé funkce a vše ostatní,
co potřebujete o Woom NOW vědět.

Kategorie: DĚTSKÁ KOLA
Záruka: 2 roky
Délka vnitřní nohy: 65 cm
Věk dítěte: 9 - 13 let
Velikost kol: 20, 26
Model: NOW