Dětské kargo kolo WOOM NOW 4

9 hodnocení
Značka: Woom

Cyklistická revoluce od Woom - plně vybavené městské kargo kolo s předním nosičem zavazadel a inovativní geometrií rámu (16 palců vpředu, 20 palců vzadu) pro jezdce od šesti let. S revolučním woom NOW je i ta nejnudnější cesta do školy zábavná. Dětské lehké kargo kolo Woom NOW 4 pro děti od 6 do 8 let s výškou 118 cm. Lehký hliníkový rám s váhou pouze 10,5 Kg a 8 stupňovou přehazovačkou. Délka vnitřní nohy by měla být alespoň 56 cm. Barva: zelená.

Dostupnost Na objednání
19 990 Kč
Dětské kargo kolo WOOM NOW 4
9 hodnocení
Značka: Woom
3,6 9 hodnocení

Nejlepší důvod, proč v pondělí ráno vstát.

S revolučním woom NOW je i ta nejnudnější cesta do školy zábavná. Inovativní design, chytré funkce a tlusté balónové pneumatiky zajišťují uvolněný zážitek z jízdy a poskytují vám spoustu dobrých důvodů, proč jet do školy na kole. Školní tašku jednoduše nosíte vepředu – díky tomu je jízda velmi plynulá i s těžkým nákladem.

Inovativní konstrukce rámu , včetně předního nosiče zavazadel a menšího předního kola, zajišťuje, že vaše zavazadla budou mít nízko těžiště a tím i bezpečnou manipulaci. Aby křižování městem zůstalo příjemné a uvolněné, máte extra pohodlné sedlo a široká řídítka, která uleví vašim zápěstím. Díky vzpřímenému sedu máte na vše přehled. 

Tlačit kolo tmou, protože světlo je zase doma? Zapomeň na to! Díky pevně instalovanému výkonnému LED osvětlení máte své světlo vždy u sebe - dokonce i odrazky jsou již integrovány v předním a zadním světle. Osvětlovací systém je ovládán přes vysoce kvalitní nábojové dynamo. Už se nemusíte starat o nabíjení baterie.

Hlasitý zvonek s praktickou otočnou rukojetí je nenápadně, ale stylově integrován do kokpitu a je vždy rychle dosažitelný, aniž byste museli sundávat ruku z rukojeti. Nejen, že si vyzkoušíte, jak dobrý je chytrý design, ale také na sebe můžete bleskově upozornit v jakékoli situaci.

little bike woom now

Díky výkonným kotoučovým brzdám již můžete dosáhnout skvělého brzdného účinku s malou námahou a brzdit zcela kontrolovaně - i za deštivého počasí. Takže opravdu neexistuje nic, co by vás mohlo zastavit.


V tomto videu se dozvíte, čím je woom NOW tak výjimečný, jak fungují jednotlivé funkce a vše ostatní,
co potřebujete o woom NOW vědět.

Kategorie: DĚTSKÁ KOLA
Záruka: 2 roky
Délka vnitřní nohy: 50 cm
Věk dítěte: 5 - 8 let
Velikost kol: 16, 20
Model: NOW
Rám: lehký, vysoce kvalitní hliník 6061 se zesílenými trubkami
Pneumatiky: Schwalbe Big Apple s ochranou proti propíchnutí RaceGuard, přední 16" x 2" s drátěnou patkou / zadní 20" x 2,15" se skládací patkou
Řídítka: široká, ergonomická šířka: 580 mm
Nosič: Speciálně vyvinutý hliníkový přední nosič namontován na rámu pro stabilní manipulaci i při velkém zatížení s integrovanými, snadno nastavitelnými popruhy pro náklad.
Nosnost nosiče: 10 kg
Rozměry nosiče:: hloubka 203 mm x šířka 274 mm x výška 291 mm
Zvonek: Integrován v řídítkách
Světla: Neodnímatelná výkonná LED světla (bílá vepředu, červená vzadu)
Blatníky: Široké, odolné, se vzpěrami z nerezové oceli pro spolehlivou ochranu před nečistotami.
Pedály: Protiskluzové, ploché, plastové pedály s integrovanými žlutými odrazkami.
Stojan: Robustní, ve středu namontovaný, snadno použitelný hliníkový stojan.
Počet rychlostí: 8 rychlostní
Kliky: 110 mm s převodníkem 28T
Brzdy: hydraulické kotoučové
Hmotnost kola: 10,5 kg (bez pedálů)
Délka vnitřní nohy: Nejnižší 563 mm, nejvyšší 718 mm
Velikost kol: Velikost kol: 16" přední, 20" zadní