Beany ZERO 12 New

72 hodnocení
Značka: Beany

Dětské odráželdo Beany ZERO 12 patří se svojí váhou 2,7 kg mezi nejlehčí na trhu. Geometrie rámu přirozeně zajistí zdravý a pohodlný posed dítěte. Dětské lehké odrážedlo, pro děti od 2 let s výškou 75 - 95 cm. 

Varianta:
Dostupnost Na objednání Na objednání Zvolte variantu
4 490 Kč
Beany ZERO 12 New
72 hodnocení
Značka: Beany
2,9 72 hodnocení

Každý potřebuje nějak začít. U jízdy po dvou kolech to půjde nejlépe s odrážedlem Beany ZERO 12. Z našich zkušeností jasně vyplývá, že děti se učí držet rovnováhu, obsluhovat řídítka pro změnu směru a brzdit rukou velice rychle. Tím, že budoucí cyklisté zatím nešlapou, se mohou plně soustředit na pilování techniky jízdy, budovat si fyzičku a zároveň si užívat opojného pocitu volného pohybu. Po prvotním osahání techniky jízdy bude dítě zaručeně zkoumat a pokoušet v plné šíři možnosti, které odrážedlo nabízí - rychlost, smyky, skoky, a tak podobně. Ale nebojte se, už u odrážedel jsme geometrií rámu vyvíjeli ve spolupráci s dětskými fyzioterapeuty, aby přirozeně zajistila zdravý a pohodlný posed dítěte za řídítky. Navíc jsme zúžili průměr řídítek a uzpůsobili velikost a pozici brzdy tak, aby na ni dětská ruka dosáhla bez problémů. Se svojí váhou 2,7 kg se navíc Beany ZERO 12 řadí mezi nejlehčí odrážedla na trhu.

Při navrhování odrážedla ZERO 12 jsme se zaměřili zejména na to, aby bylo v duchu všech BEANY kol lehké, perfektně ovladatelné a splňovalo ergonomické potřeby dítěte. To vše se nám splnit víc než podařilo.  BEANY ZERO 12 ten skvělým odrazovým můstkem do cyklistického světa. Vaše dítě si jízdu zamiluje.  

Nosnost odrážedla Beany ZERO 12 je díky použitým materiálům a jejich zpracováním až 40 kg.

Kategorie: BEANY
Záruka: 2 roky
Délka vnitřní nohy: 30 cm
Věk dítěte: od 2 let
Velikost kol: 12
Váha: 2.7kg
Průměr kol: 12"
Plášť: Innova 12 x 2"
Nosnost max.: 40 kg
Přední náboj: YU HUB alloy 16H
Velikost rámu: 5.5"
Zadní brzda: V-Brake alloy Alhonga