Dětská taška na řídítka Affenzahn - Tiger

Neohodnoceno
Značka: Affenzahn

Dětská taštička na řídítka s motivy zvířátek pro holky a kluky. Vhodná na dětské kolo nebo koloběžku. Vybavte malé cestovatele vším, co potřebují na cestu. Je praktická, lehká a bude s vámi sdílet nejbláznivější dobrodružství.

Dostupnost Dodání do 2 - 5 dnů
659 Kč
Dětská taška na řídítka Affenzahn - Tiger
Neohodnoceno
Značka: Affenzahn
afz hbb 001 001 1
Novinka

Představujeme vám super taštičku na řídítka pro holky a kluky s motivem zvířátek, který využije každý předškolák i školák, když vyráží ven. Tyto taštičky potěší každého dobrodruha nebo cestovatele. Hlavními výhodami jsou: Vytahovací jazyk - v případě ztráty kabelky lze na vytahovacím jazyku a jmenovce najít rychle majitelku. Reflexní prvky - brašna na řídítka je vybavena reflexními prvky, které zaručují bezpečí dítěte. Velká kapsa na zip - dostatek místa pro všechny drobnosti, které potřebujete na svých cyklistických dobrodružstvích. Suchý zip - díky zapínání na suchý zip se brašna na řídítka hodí na každé kolo nebo koloběžku. Vše tak budete mít vždy po ruce.

affenzahn littlebike kolaz tašticka na riditka

Zažívejte každé dobrodružství společně! S přátelskou tváří batůžku Affenzahn je to jako kdybyste si s sebou všude nosili kousek domova. Batohy jsou fair a eco-friendly. Affenzahn je partnerem bluesign® system, což je zárukou smysluplné ochrany zdrojů naší planety při výrobě těchto batůžků. Tašky Affenzahn jsou z 50 % vyrobené z recyklovaných PET lahví.

Kategorie: Taštičky na řídítka
Záruka: 2 roky
Materiál: 100% polyester, vyrobeno z 48% z recyklovaných PET lahví, polyester neobsahující PFC
Rozměry: 15 x 11 x 8 cm
Hmotnost: 150 g
Voděodolný:
Doporučený věk: pro nejmenší (1-3 roky), předškoláci (3-7 let)